Strona g³ówna Forum

Motoryzacyjne >> Kącik Skoda

Pages: 1
bruno241
Kolega

Reged: 15/11/2003
Loc: Polska,Gliwice
folia na szybki
      #133684 - 18/04/2004 13:55

witam wszystkich
ostatnio wpadlem na pomysl przyciemnienia mojej felki.nie chce zakladac max czarnej folii.chcialbym przyciemnic tyl i delikatnie przod.jakia folie polecacie?z norauto czy sa jakies profesjonalne firmy zajmujace sie sprzedaza(kumpel obiecal ze mi nakleji)

Post Extras: Print Post   Remind Me!   Notify Moderator  
gradek
Przyjaciel

Reged: 07/11/2003
Loc: Chorzów, śląskie
Re: folia na szybki [Re: bruno241]
      #133796 - 18/04/2004 18:11

> witam wszystkich
> ostatnio wpadlem na pomysl przyciemnienia mojej felki.nie chce zakladac max czarnej
> folii.chcialbym przyciemnic tyl i delikatnie przod.jakia folie polecacie?z norauto czy sa
> jakies profesjonalne firmy zajmujace sie sprzedaza(kumpel obiecal ze mi nakleji)

Zobacz Tuning

--------------------
Felicia 1.3 GLXi+LPG Elpigaz Nicolaus przy przebiegu 50kkm.
9 lat i przebieg 84500

forman
Obserwator

Reged: 21/03/2004
Loc: Niedaleko W-wy
Re: folia na szybki [Re: bruno241]
      #134346 - 19/04/2004 23:58

> witam wszystkich
> ostatnio wpadlem na pomysl przyciemnienia mojej
> felki.nie chce zakladac max czarnej folii.chcialbym
> przyciemnic tyl i delikatnie przod.jakia folie
> polecacie?z norauto czy sa jakies profesjonalne
> firmy zajmujace sie sprzedaza(kumpel obiecal ze mi
> nakleji)
Mam For przyciemnionego tyl (drzwi ,szyby bagaznika i tylna )folia 30 (przepuszcza 30% swiatla do srodka ) fajna sprawa ,w srodku niejest ciemno w nocy spoko mozna cofac ,teraz zrobilbym troche ciemniej 25 lub20 ale balem sie zeby For na trumne niezrobic (mam mala corcie obawialem sie ze bedzie bala sie).W tamtym roku zrobilem tyl ,a 1,5 miesiaca zrobilem przednie na 50 folie.Dotej pory niebylo problemu z police,ale zawsze jest ryzyko ,a od lipca stacje kontroli pojazdow beda kontrolowaly specjalnym testerem przyciemnienie szyb ,a nawet police bedzie mialo takie testery troche pozniej i to jest do .
Robilem przyciem. w zakladzie tylko zeby bylo taniej sam wyjelem szyby ,jak bys byl z Wa-wy to dalbym Ci namiar na ten zaklad ,niezdziera ,afolie b.dobrej jakosci

kriss_tof
Pasjonat

Reged: 19/01/2004
Loc: Dąbrowa Górnicza / Świętochłow...
Re: folia na szybki [Re: forman]
      #134400 - 20/04/2004 09:48

musze usiasc i spokojnie pogrzebac na necie bo z tym przyciemnianem to juz nie wiem jak jest. Sam mam tyl boki lekko przyciemnione folia. Jeden gostek z kacika Tico dal ma namiary na stronke ministerstwa transportu gdzie podobno jest przepis mowiacy czy mozna czy nie przciemniac, ale nie mialem czasu tam grzebac w przepisach. Ciekawe jak to jest z roletami jak sobie na boczne tylne drzwi zalozyc lub jak sa oryginalnie. Jedni mowia ze boki mozna sobie nawet blachami zabic a drudzy ze szybki musza byc jak woda zrodlana.

--------------------
F16 Milena
KrisstOFFowa galeria

Pages: 1

Extra information
0 registered and 94011 anonymous users are browsing this forum.

Moderator:  fav135 

Print Topic

Forum Permissions
      You cannot start new topics
      You cannot reply to topics
      HTML is disabled
      UBBCode is enabled

Rating:
Topic views: 1117

Rate this topic

Jump to